F1435

Siatka trawnikowa na krety ULTRA STRONG 1 x 50 m

133,29 zł 108,37 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1435
Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego siatka idealnie nadaje się jako ochrona przeciw kretom i innym mniejszym szkodnikom. Układana pod ziemią stwarza barierę nie do przebicia dla tych drobnych zwierząt, osłaniając tym samym ogródki warzywne przed zniszczeniem. Z tego względu szczególnie polecana jest ogrodnikom oraz działkowcom. Popularnie stosowana jest również na boiskach i innych terenach zielonych, gdzie istnieje potrzeba zabezpieczania trawników.

Materiał, z którego wyprodukowano siatkę jest odporny na niekorzystne warunki panujące w ziemi. Dodatkowo wzmocnione połączenia zwiększają solidność oraz trwałość produktu. Dzięki temu korzystać z niej będzie można przez wiele lat, a ona nie skruszeje, zachowując wszelkie swoje parametry i właściwości.

Wielkość oczek siatki to 15 x 15 mm. Dzięki temu system korzeniowy roślin jest należycie ochroniony (nie zaburza wzrostu roślin). Siatka jest elastyczna, dzięki czemu rozłożyć ją można nawet na nierównej powierzchni. Sprawia to, że podłoże jest również stabilizowane.

Szerokość oferowanej siatki wynosi 1 m. Sprzedawana jest w szpuli po 50 m. Można również zakupić siatkę 1 x 100m oraz 1 x 200 m. Dostępne są też w ofercie siatki o 2 m wysokości o długości: 50, 100 i 200 m.

Materiał:
tworzywo sztuczne
Rozmiar oczka :
15 x 15 mm
Szerokość siatki:
1 m
Długość siatki:
50 m
Kolor:
czarny
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka trawnikowa na krety ULTRA STRONG 1 x 50 m
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka trawnikowa na krety ULTRA STRONG 1 x 50 m