F1083

Siatka sześciokątna podwójnie ocynkowana oczko 25mm

395,23 zł 321,33 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1083
Siatka z oczkiem sześciokątnym o oczku 25mm, wykonana z drutu ocynkowanego o grubości 0,8mm i następnie całościowo cynkowana. Całościowe cynkowanie odbywa się poprzez tzw. kąpiel w cynku o temp. do 460o C. Wówczas w wyniku dyfuzji tworzy się na powierzchni cynkowanej siatki warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Miejsca splotu drutu w siatce ponadto zalewają się czystym cynkiem. Daje to w efekcie podwójne zabezpieczenie antykorozyjne na całej powierzchni drutu w siatce.
Technologia produkcji w jakiej wytwarzana jest siatka w daje więc pewność, że siatka jest mocna i wytrzymała na szkodliwe czynniki zewnętrzne (również atmosferyczne). Siatka posiada wykończone (na równo) brzegi, dzięki czemu nie rozplata sę a także daje się łatwo łączyć w szersze kawałki.

Siatki ocynkowana z oczkiem sześciokątnym znajdują szerokie zastosowanie przy budowie klatek dla zwierząt, wolier dla ptaków egzotycznych. Często też stosowane są w ogrodach do wydzielania rabatek kwiatowych i klombów. Siatki takie często służą również do zabezpieczania ostrych skarp przed osuwaniem się kamieni lub brzegów rzek i potoków przed rozmywaniem przez wodę. Nie rzadko stosowana jest w budownictwie.

Oferowana siatka posiada oczka sześciokątne o wielkości ~25mm. Sprzedawana jest w rolkach 1m wysokości i 50m długości.
Rodzaj siatki:
wiązana
Materiał:
stal ocynkowana
Grubość drutu:
0,8 mm
Rozmiar oczka :
25 mm
Szerokość siatki:
1 m
Długość siatki:
50 m
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka sześciokątna podwójnie ocynkowana oczko 25mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka sześciokątna podwójnie ocynkowana oczko 25mm