F1086

Siatka sześciokątna ocynkowana podwójnie oczko 13mm

517,56 zł 420,78 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1086
Siatka z okcziem sześciokątnym (z oczkami w "plaster miodu"), wielkość oczka 13mm, wykonana z drutu ocynkowanego o grubości 0,7mm całościowo ocynkowana. Proces cynkowania całej, splecionej już siatki odbywa się w specjlanych warunkach poprzez tzw. kąpiel w cynku o temperaturze dochodzącej do 460oC. Wówczas w wyniku dyfuzji tworzy się na powierzchni cynkowanego metalu warstwa stopu żelaza z cynkiem, na którym dodatkowo odkłada się warstwa czystego cynku. Miejsca splotu drutu w siatce ponadto zalewają się czystym cynkiem. Daje to w efekcie podwójne zabezpieczenie antykorozyjne na całej powierzchni drutu w siatce.
Zastosowanie takiej technologii produkcji daje pewność, że wytwarzana siatka jest mocna i wytrzymała na szkodliwe czynniki zewnętrzne (również atmosferyczne).

Siatki ocynkowana z oczkiem sześciokątnym znajdują szerokie zastosowanie przy budowie klatek dla zwierząt, wolier dla ptaków egzotycznych. Często też stosowane są w ogrodach do wydzielania rabatek kwiatowych i klombów. Siatki takie często służą również do zabezpieczania ostrych skarp przed osuwaniem się kamieni lub brzegów rzek i potoków przed rozmywaniem przez wodę. Nie rzadko stosowana jest w budownictwie i rolnictwie rybołustwie. Doskonale nadaje się do budowy suszarni ziół.

Oferowana siatka posiada oczka sześciokątne o wielkości ~13mm. Siatka sprzedawana jest w rolkach 1m wysokości i 50m długości. Siatka posiada wykończone (na równo) brzegi, dzięki czemu nie rozplata się, a także daje się łatwo łączyć w szersze kawałki. W tym celu wystarczy spleść ze sobą dwa odcinki siatki cienkim drutem (o grubości ø1,2mm) przekładając drut oczko do oczka.
Rodzaj siatki:
wiązana
Materiał:
stal ocynkowana
Grubość drutu:
0,8 mm
Rozmiar oczka :
13 mm
Szerokość siatki:
1 m
Długość siatki:
50 m
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSiatka sześciokątna ocynkowana podwójnie oczko 13mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Siatka sześciokątna ocynkowana podwójnie oczko 13mm