NOWOŚĆF5723

Quick Bayt 2 kg Bayer silnie wabiąca trutka na muchy

359,00 zł 291,87 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F5723

QUICK BAYT preparat na muchy BAYER w opakowaniu 2 kg. Pułapka Quick Bayt jest preparatem do zwalczania much w postaci silnie wabiącego granulatu. może być stosowany w obecności zwierząt. Dzięki zawartości cukru oraz składników atrakcyjnych dla much, środek dezynsekcyjny pozwala skutecznie likwidować uciążliwe owady. 

Polecany szczególnie w budynkach inwentarskich gdzie problem much i owadów występuje na dużą skalę. Granulat Quick Bayt 2 kg, przeznaczony jest do stosowania poprzez jego rozkładanie na spodeczkach w widocznych i nasłonecznionych miejscach gromadzenia się much, bądź jako zawiesina. Zawartość Britexu charakteryzującego się gorzkim smakiem zabezpiecza przed przypadkowym spożyciem granulatu przez ludzi i zwierzęta.

 

Zastosowanie:
  • Zwalczanie much na fermach drobiu,
  • Zwalczanie much w oborach,
  • Zwalczanie much w stajniach,
  • Zwalczanie much w króliczarniach,
  • Zwalczanie much w chlewniach, itp.
Sposób użycia:
    • Pułapka wabiąca W formie granulatu do spożycia przez muchy (100 g/50m2) - dozowanie poprzez nasypywanie na podstawki, 
    • Pułapka w formie gęstej zawiesiny wabiącej do spożycia przez muchy (50g/35ml ciepłej wody/25m2) - nakładanie pędzlem lub wałkiem na kartonowe kawałki i rozwieszanie w miejscach bytowania much.

Substancja czynna: imidachlopryd w ilości 5g/kg 

Uwaga: Ze względu na budowanie odporności owadów na substancje czynne należy stosować strategię zwalczania szkodników. W przypadku wczesniejszego stosowania innych produktów zawierających substancję czynną z tej samej grupy, należy zastosować bpreparaty zwalczające owady zawierające substancje z innej grupy chemicznej np. Pyretoid np K-Othrine.

Pułapka Quick Bayt ma mocny czerwony kolor, dlatego nie zaleca się jej stosowania bezpośrednio na ściany z uwagi na ryzyko przebarwienia.
Zastosowanie:
Muchy, Owady latające, Owady biegające
Rodzaj paszy:
Granulat
Forma:
Granulat
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięQuick Bayt 2 kg Bayer silnie wabiąca trutka na muchy
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Quick Bayt 2 kg Bayer silnie wabiąca trutka na muchy