PROMOCJA 14%F5678

Harmonix Red Mite 5l oprysk na ptaszyńce kurze ptaszyniec

Cena promocyjna 369,00 zł 300,00 zł Regular Price 427,90 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F5678

Harmonix Red Mite to skuteczny preparat zwalczający ptaszyńca kurzego. Małe czerwone pchły są dużym utrapieniem zarówno dla dużych producentów drobiu, jak i mniejszych, przydomowych hodowców ptaków. Środek na ptaszyńca Harmonix z powodzeniem poradzi sobie z likwidacją pasożytów w każdym typie hodowli, na dowolnym etapie chowu. Preparat na pchły kurze zwalcza również inne, małe owady biegające w kurnikach. Jeśli hodowca ma wątpliwości z jakim insektem przyszło mu się zmierzyć, nie musi zastanawiać się, ponieważ Harmonix skutecznie go wyeliminuje.

Korzyści stosowania środka na pchły kur

Harmonix Red Mite poprawia dobrostan ptaków, który wpływa na produktywności hodowli. Stosowanie oprysku zapobiega rozprzestrzenianiu się chorób przenoszonych przez ptaszyńca, zwiększa higienę utrzymania drobiu, a także obniża stres zwierząt. Są to główne wytyczne, które przekładają się na zdrowie ptaków, lepszą jakość mięsa i jaj oraz wyższe dla hodowcy zyski.

Pułapka na ptaszyńca kurzego

Środek na czerwone robaki bytujące na kurach działa jak lepka pułapka, która unieruchamia i więzi owady. Ptaszyniec, po kontakcie z preparatem nie ma możliwości wydostania się z zasadzki, dzięki której umiera.

Mechaniczna zasada działania środka na ptaszyńca

Preparat na pchły kur cechuje się działaniem mechanicznym, co oznacza, że nie zawiera substancji czynnej. To co go wyróżnia spośród innych środków na insekty, to unikatowy skład zawierający polimer celulozy w wysokiej jakości rozpuszczalniku, który tworzy warstwę unieruchamiającą owady. Substancja po kontakcie z owadem jest lepką siecią, uniemożliwiającą dalszą drogę pasożyta.

Możliwość stosowania środka na owady w obecności ptaków

Wiele środków zwalczających insekty w kurniku wymaga skomplikowanej procedury, która wymusza na hodowcy konieczność wyprowadzenia ptaków na zewnątrz, a następnie wietrzenia budynku. Preparat Harmonix Red Mite może być stosowany w obecności ptaków, w każdym etapie cyklu ich życia. To duże ułatwienie dla hodowcy, które pozwala działać zapobiegawczo przed wprowadzeniem nowej partii hodowli, lub szybko reagować w przypadku pojawienia się oznak zakażenia pasożytniczego.

Ptaszyniec nie uodparnia się na preparat Harmonix Red Mite

Środek działa w sposób fizyczny - unieruchamia insekty, dzięki czemu ptaszyniec kurzy nie może uodpornić się na Harmonix Red Mite. Często zdarza się, że chemiczne środki na pchły kur przestają być skuteczne, ponieważ insekty nabyły odporność na substancję czynną. Lepka pułapka Harmonix Red Mite jest zawsze skuteczna i można stosować ją powtórnie, również w towarzystwie tradycyjnych środków owadobójczych.

Łatwe stosowanie środka na czerwone robaki kur

Oprysk na pasożyty kur jest bardzo łatwy w przygotowaniu oraz rozpylaniu. Doskonale wnika w pęknięcia i bruzdy, a także przenika przez warstwę pyłu i kurzu tworząc unieruchamiającą barierę dla ptaszyńca. Korzystając z preparatu Harmonix Red Mite nie jest wymagana recepta od lekarza weterynarii. Dla skutecznego oprysku wystarczy zastosować spryskiwacz oraz wodę.

Ptaszyniec kurzy to bardzo uporczywy pasożyt, który na własnej skórze odczuwają nawet hodowcy. Jeśli wchodząc do kurnika skaczą po tobie małe czerwone robaki, nie budzi wątpliwości, że są to tzw. pchły kurze. Jeden ptak może być żywicielem nawet 500 000 osobników ptaszyńca, który jest w stanie przeżyć bez żerowania nawet kilka miesięcy w stanie uśpienia. Nie pozwól zatem, by ptaszyniec kurzy zaatakował twoją hodowlą i zastosuj środek Harmonix Red Mite.

Stosowanie:

1L preparatu Harmonix Red Mite + 7,5L wody na 200m2. Spryskać powierzchnie, szczeliny i szpary, gdzie najczęściej ukrywają się insekty. Środek zastosować ponownie po upływie 7-10 dni od pierwszego zastosowania lub w momencie ponownego pojawienia się szkodników

Przeznaczenie:
Drób, Gołębie
Zastosowanie:
Owady biegające, Ptaszyniec, Pluskwy, Pchły
Forma:
Płynna
Pojemność:
5 l
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięHarmonix Red Mite 5l oprysk na ptaszyńce kurze ptaszyniec
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Harmonix Red Mite 5l oprysk na ptaszyńce kurze ptaszyniec