F1166

Pułapka na lisy - żywołowna 95 cm

230,55 zł 187,44 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1166
Uniwersalna i łatwa w użyciu pułapka na lisy i jenoty. Prosta konstrukcja i łatwość nastawiania sprawiają, iż pułapka ta idealnie nadaje się do zastosowania wszędzie tam gdzie mamy do czynienia z nieproszonymi drapieżnikami. Poza zastosowaniem typowo do chwytania lisów chwytak ten idealnie sprawdza się do jako pułpaka do chwytania zdziczałych kotów i innych małych zwierząt. Obszerne wejście z jedną zapadką daje możliwość chwytania bażantów, kur i innych ptaków. Przez wielu hodowców używana jako pułapka do łapania jastrzębi, które nawiedzają hodowlę gołębi i indywidualne gołębniki.

Zastawianie pułapki na lisy

Pułapka dostarczana jest w tekturowym kartonie w formie złożonej. Po wyjęciu pułapki z opakowania jej rozłożenie zajmuje nie więcej jak kilkanaście sekund. Jednym ruchem ręki rozkładamy klatkę, blokujemy tylne wejście inspekcyjne i zakładamy stabilizację. Klatka jest już praktycznie gotowa do użycia. Należy pamiętać, iż tylne drzwiczki służą tylko do inspekcji i wypuszczania schwytanych lisów czy innych zwierząt, które schwytaliśmy w pułapkę.

Pułapka na jastrzębie

Pułapka bardzo dobrze sprawdza się jako pułapka na jastrzębie. Często przynęta w postaci padłej kury lub zabitego gołębia przyciąga także jastrzębie, sokoły i błotniaki. Mimo. iż zastawiana jest typowo na lisa staje się pułapką żywołowną na jastrzębie. Potwierdzają to liczne opinie użytkowników. Należy jednak pamiętać, że zarówno jastrzębie jak i inne ptaki drapieżne w Polsce są pod ścisłą ochroną. Jeżeli schwytamy jastrzębia w pułapkę należy go jak najszybciej uwolnić. Samo schwytanie i wypuszczenie jest najczęściej skutecznym sposobem na odpędzenie drapieżnika od naszej posesji.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Zastosowanie:
Lisy , Kuny, Piżmaki
Typ pułapki:
Jednowejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
długość 95cm, szerokość 30cm, wysokość 35cm
Kolor:
szary
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPułapka na lisy - żywołowna 95 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Pułapka na lisy - żywołowna 95 cm