BESTSELLERF1038

Poidło odwracalne plastikowe 5 litrów

15,23 zł 12,38 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1038
Poidło zbiornikowe typu syfon przeznaczone dla drobiu:, kur, bażantów, przepiórek i innych ptaków. Wykonane w całości z tworzywa sztucznego odpornego na zmiany temperatur i promieniowanie UV.

Podstawowe poidło w hobbystycznym chowie bażantów i drobnych ptaków ozdobnych. Rozmiar bardzo uniwersalny nadaje się zarówno dla kuropatw, bażantów jak i kurcząt drobiu gospodarskiego. Polecane dla małych hodowli gdzie liczna sztuk drobiu nie przekracza 20 sztuk. Używane na fermach bażantów do odchowu młodych do 4 tygodnia życia.

Zaleta poidła jest prosta konstrukcja i niezawodność. Zasada działania poidła jest bardzo prosta. Do białego zbiornika nalewamy wody lub roztworu witamin do picia, nakładamy czerwoną podstawkę i zdecydowanym ruchem odwracamy. Od tego momentu, aż do wypicia przez ptaki zawartości zbiornika, woda w czerwonej podstawce będzie dozować się samoczynnie na zasadzie różnicy ciśnień.

W podstawce znajduje się korytko (rowek dookoła podstawki), do którego ścieka woda. W hodowli przydomowej może być używane dla kurcząt i kur dorosłych.
Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
5 l
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wysokość krawędzi misy:
2,8 cm
Obwód podstawy:
84 cm
Kolor:
czerwony, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło odwracalne plastikowe 5 litrów
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło odwracalne plastikowe 5 litrów