F1039

Poidło odwracalne plastikowe 10 litrów

27,06 zł 22,00 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1039
Poidło zbiornikowe dla drobiu o maksymalnej pojemności jak na poidła odwracalne bez dodatkowych uchwytów. Duża pojemność, a co za tym idzie masa wody wymogła zastosowanie dodatkowych wzmocnień misy i zbiornika.

Podstawowe poidło w hobbystycznym chowie bażantów i drobnych ptaków ozdobnych. Rozmiar bardzo uniwersalny nadaje się zarówno dla kuropatw, bażantów jak i kurcząt drobiu gospodarskiego. W podstawce znajduje się korytko (rowek dookoła podstawki), do którego ścieka woda. W hodowli przydomowej może być używane dla kurcząt i kur dorosłych. Duża pojemność zbiornika zapewnia dostęp ptaków do wody pitnej przez znacznie dłuższy czas niż w mniejszych poidłach podobnego typu.

Zaleta poidła jest prosta konstrukcja i niezawodność. Zasada działania poidła jest bardzo prosta. Do białego zbiornika nalewamy wody lub roztworu witamin do picia, nakładamy czerwoną podstawkę i zdecydowanym ruchem odwracamy. Od tego momentu, aż do wypicia przez ptaki zawartości zbiornika, woda w czerwonej podstawce będzie dozować się samoczynnie na zasadzie różnicy ciśnień.
Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
10 l
Materiał:
tworzywo sztuczne
Obwód podstawy:
100 cm
Kolor:
czerwony, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Tak
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło odwracalne plastikowe 10 litrów
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło odwracalne plastikowe 10 litrów