PROMOCJA 13%BESTSELLERF4711

Poidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l zółte

Cena promocyjna 16,45 zł 13,37 zł Regular Price 18,92 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F4711

Poidło zasobnikowe 1l przeznaczone do pojenia królików i innych zwierząt futerkowych. Doskonale sprawdza się w pojeniu szynszyli, fretek oraz świnek morskich. Ze względu na swą konstrukcję oraz niezawodność cieszy się dużą popularnością wśród hodowców królików.

Poidło jest bardzo wygodne zarówno dla hodowcy, który obsługuje pojnik oraz dla zwierząt, które są nim pojone. Składa się z trzech części: zasobnika w żółtym kolorze, smoczka skierowanego pod kątem prostym oraz uchwytu pozwalającego na montaż poidła na kracie.

Poidełko dla królików ze smoczkiem pozwala na zachowanie czystości w klatce. Zwierzęta pobierają wodę bezpośrednio z nipla, dzięki czemu nie rozlewają wody. Smoczek skierowany jest pod kątem 90o co zapewnia królikom łatwy dostęp do wody.

Poidło w żółtym kolorze bardzo wygodnie się uzupełnia. Posiada otwieraną pokrywę, dzięki czemu hodowca szybko i bezproblemowo może dolać wodę od góry. Budowa poidła umożliwia również kompleksowe czyszczenie oraz dezynfekcję każdego z jego elementów. Pojnik dla królików montuje się na kracie dzięki uchwytowi dołączonemu do zestawu.

Całość wykonana została z najwyższej jakości materiałów- nipel ze stali nierdzewnej ,z kolei zasobnik z tworzywa sztucznego. Poidło może być użytkowane zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz pomieszczeń. Można w nim podawać witaminy i zakwaszacze.

Przeznaczenie:
Króliki
Pojemność:
1 l
Materiał:
stal nierdzewna, tworzywo sztuczne
Rodzaj poidła:
Kropelkowe
Wymiary:
wysokość 18 cm
Kolor:
zielony, zółty
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Tak
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l zółte
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l zółte