PROMOCJA 15%BESTSELLERF1168

Poidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l białe

Cena promocyjna 15,50 zł 12,60 zł Regular Price 18,29 zł
  • Kup 10 po 13,90 zł 11,30 zł za każdy i zaoszczędź 10%
  • Kup 24 po 14,50 zł 11,79 zł za każdy i zaoszczędź 6%

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1168

Uniwersalne oraz bardzo praktyczne poidło o pojemności jednego litra, znajdzie zastosowanie przy hodowlach nie tylko królików i gryzoni, ale również drobiu i ptaków ozdobnych. Poprzez wykorzystanie dozownika, pojenie zwierząt jest bardzo komfortowe oraz wpływa na zachowanie porządku w klatce.

Nipel, który jest skierowany w dół pod kątem 90oC, wykonany został z metalu nierdzewnego, co znacząco podnosi jego wytrzymałość. Całość zbiornika na wodę to wysokiej jakości tworzywo sztuczne, łatwe w czyszczeniu i odporne na działanie detergentów.

Montaż zbiorniczka nie sprawi nikomu problemu. Po przytwierdzeniu poidła do klatki za pomocą dołączonego drucianego wieszaczka, dozownik można łatwo wkręcić w uchwyt kolankowy umieszczony w pojemniku.

Wodę do poidełka wlewamy odgórnie, poprzez podniesienie pokrywki, działającej na plastikowych zawiasach, w skutek czego mamy pewność, że woda nie wydostanie się na zewnątrz oraz nie zostanie zanieczyszczona. Dodatkowo, nipel gwarantuje, że nasze zwierzę dostanie tyle wody, ile w danym momencie potrzebuje.

Reasumując, powyższy produkt to bardzo dobry wybór, jeżeli zależy nam na utrzymaniu ładu w naszej hodowli oraz zapewnieniu zwierzętom komfortu wynikającego z wygodnego systemu pojenia. Produkt dostępny w kolorze - mlecznym (pół-przezroczystym).

Przeznaczenie:
Króliki
Pojemność:
1 l
Materiał:
tworzywo sztuczne
Rodzaj poidła:
Kropelkowe
Wymiary:
wysokość 18 cm
Kolor:
zielony, biały
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Tak
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l białe
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło kropelkowe dla królików z zasobnikiem 1l białe