F1160

Podgrzewacz do wody - poidła do 20cm średnicy

132,09 zł 107,39 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1160
Podgrzewacz podstawkowy do wody w standardowych poidłach odwracalnych i pojemnikowych. Wykonany z odpowiedniego tworzywa sztucznego i zasilany wytrzymałymi, niezawodnymi i energooszczędnymi grzałkami silikonowymi o mocy 12W. Podgrzewacz posiada specjalne regulowane uchwyty do stabilizacji poidła na podgrzewaczu.

Podgrzewacz do poideł dla kur, gołębi i drobiu ozdobnego to idealne rozwiązanie dla hodowców. Oferowane podgrzewacze wody są odpowiedzią na zapotrzebowanie naszych klientów na urządzenia, które w bezpieczny sposób zabezpiecza przed zamarzaniem wody pitnej i zapewnia stały dostęp do wody dla hodowanych ptaków nawet podczas dużych mrozów. Dostęp do wody pitnej w poidłach w okresie zimowym jest szczególnie ważny, wpływa na lepsze wykorzystanie paszy, przyswajanie paszy i witamin oraz ogólną witalność hodowanego drobiu

Oferowany podgrzewacz jest bezpieczny zarówno dla hodowcy jak i inwentarza, zasilane są na 24 V a co za tym idzie nie ma ryzyka porażenia prądem elektrycznym. Należy tutaj wspomnieć, iż urządzenia tego typu pracują w trudnych warunkach - w nieczystościach, pomiocie i dużej wilgotności. Tylko zasilanie o obniżonym napięciu jest w pełni bezpieczne.
Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Kolor:
zielony
Zasilanie:
24 V
Moc:
12W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPodgrzewacz do wody - poidła do 20cm średnicy
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Podgrzewacz do wody - poidła do 20cm średnicy