F1156

Podgrzewacz do poideł 30cm

176,22 zł 143,27 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1156
Uniwersalny podgrzewacz do poideł i karmideł zabezpieczający przed zamarzaniem wody i karmy. Wykonany z wysokiej jakości plastiku z mocnymi regulowanymi uchwytami stabilizującymi postawione na podgrzewaczu poidła lub miski. Grzałka o napięciu nominalnym 24V jest bezpieczna, wydajna, trwała i co najważniejsze bardzo ekonomiczna. Moc znamionowa 28 Waty zabezpiecza zawartość poideł przed zamarzaniem nawet w najniższych temperaturach.

Wielu hodowców zwłaszcza zimą zastanawia się jak zapewnić hodowanym zwierzętom dostęp do wody pitnej podczas mrozów gdy woda nawet w kurnikach zamarza bardzo szybko. Oferowany podgrzewacz idealnie sprawdza się jako podstawka antyzamarzaniowa do poideł dla drobiu, królików, psów, kotów i innych zwierząt. Połączenie standardowego poidła dla kur jak np. poidło odwracalne z uchwytem z oferowanym podgrzewaczem daje nam 100% niezamarzalne poidło nawet podczas największych mrozów i najcięższej zimy.

W zestawie do podgrzewacza dołączony jest dedykowany zasilacz 24V z długim przewodem pozwalający na bezpieczne podłączenie urządzenia do gniazdka 220V.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Kolor:
zielony
Zasilanie:
24 V
Moc:
28W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPodgrzewacz do poideł 30cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Podgrzewacz do poideł 30cm