F1490

Płyta do ogrzewania piskląt 30 x 30 cm

224,71 zł 182,69 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1490
Wykonana z najwyższej jakości materiału - wytrzymałego tworzywa sztucznego niniejsza płyta idealnie nadaje się od ogrzewania piskląt oraz innych wrażliwych ptaków, które trzeba otoczyć odpowiednią opieką. Oferowany produkt świetnie spełnia funkcję tzw. sztucznej kwoki zapewniając stałą temperaturę grzania.

Płyta w kształcie kwadratu o wymiarach 30 x 30 cm jest w stanie pomieścić maksymalnie 30 kurczaków. Specjalna konstrukcja zapewnia równomierne rozprowadzenie ciepła na powierzchnię skóry pisklęcia. Opisywany produkt charakteryzuje się niskim poborem prądu - zaledwie 25W. Urządzenie zasilane jest z sieci 240V.

W komplecie z płytą dodawane są specjalne cztery stalowe nóżki, które umożliwiają zamontowanie płyty na odpowiedniej wysokości. Łatwo jest ją regulować, dlatego rozmiar piskląt nie ma większego znaczenia. Ważne jest jednak by płyta umieszczona była przynajmniej 3 cm nad ziemią.

Płyta grzewcza ma ustawioną na stałe optymalną temperaturę grzania. Istnieje jednak możliwość jej kalibracji, poprzez nabycie specjalnego termoregulatora. Płyta nagrzewa się do temperatury wahającej się w granicy 50-60 ºC (temperatura mierzona od spodu).

Mimo, iż trochę czasu zabiera nagrzanie się płyty, jeszcze przez długi czas po wyłączeniu zapewni ona odpowiedni stopień ciepła.
Prezentowane urządzenie stanowi praktyczny, niezawodny oraz niezastąpiony element każdej hodowli drobiu.

Podstawowe informacje:
- Wymiary: 30x30x5 cm
- Orientacyjne liczba kurcząt: 30 sztuk
- Moc do 25 WAT
- Zasilanie: Gniazdo sieciowe 220/240 Volt
Przeznaczenie:
Drób, Pisklęta
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość: 30 cm; Szerokość: 30 cm; Wysokość: 5 cm
Kolor:
czarny
Zasilanie:
230 V
Moc:
25 W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPłyta do ogrzewania piskląt 30 x 30 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Płyta do ogrzewania piskląt 30 x 30 cm