F1443

Oprawa promiennika Aladino z przełącznikiem mocy

205,00 zł 166,67 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1443
Praktyczna oraz solidnie wykonana profesjonalna oprawa do promienników. Możliwa do wykorzystania przy ogrzewaniu różnego gatunku młodych zwierząt: piskląt, kociąt, szczeniąt, jagniąt, a nawet gadów. Niezbędna do wytworzenia optymalnej temperatury, która jest potrzebna do zapewnienia odpowiednich warunków do prawidłowego ich rozwoju. Dzięki swej efektywności znajduje zastosowanie również w gabinetach weterynaryjnych.

Wyprodukowana z wytrzymałego tworzywa sztucznego jest odporna na przegrzewanie. Rozmiar oraz kształt klosza pozwala na montaż praktycznie w każdym dogodnym miejscu. Dodatkowo produkt wyposażony jest w metalowy uchwyt, który ułatwia zawieszanie. Specjalna konstrukcja klosza sprawia, że promieniuje ciepłem praktycznie 360o wokół siebie, ogrzewając w ten sposób każde zwierzę odpowiednią porcją ciepła. Ażurowa osłonka chroni przed bezpośrednim kontaktem z promiennikiem, dzięki czemu zwiększa bezpieczeństwo uniemożliwiając ewentualne poparzenie. Zaleca się ustanowienie ok. 60 cm odległości oprawy od zwierzęcia.

Produkt zasilany bezpośrednio z sieci 230V. Maksymalna moc promiennika, który można zainstalować w niniejszej oprawie, wynosi 175W. Oprawa posiada przełącznik pozwalający na zredukowanie pobieranej mocy o połowę. Żarówkę montuje się w za pomocą standardowego gwintu E27.

Przeznaczenie:
Drób, Trzoda chlewna, Pisklęta
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Długość: 45 cm; Średnia klosza: 25 cm; Długość kabla zasilającego: max. 250cm; Gwint: E27
Kolor:
czarny, pomarańczowy
Zasilanie:
230 V
Moc:
max. 175 W
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięOprawa promiennika Aladino z przełącznikiem mocy
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Oprawa promiennika Aladino z przełącznikiem mocy