F1611

Mini elektryzator na drobne szkodniki - zasilany bateryjnie

134,06 zł 108,99 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1611
Praktyczny mini elektryzator do budowy ogrodzeń elektrycznych skutecznie chroni przed drobnymi szkodnikami. Urządzenie znajduje również zastosowanie jako zabezpieczenie przed włamaniami. Oferowany elektryzator generuje krótkie impulsy elektryczne o energii 0,5 J i napięciu 1000V.

Mini elektryzator na szkodniki zasilany jest za pomocą standardowych baterii. Istnieje jednak możliwość podłączenia urządzenia do sieci, dzięki specjalnemu zasilaczowi 12V.

Mini elektryzator przeciw szkodnikom generuje impulsy elektryczne co ok. 1 sek.. Moduł wyposażony został w specjalną diodę LED, która sygnalizuje prawidłowość działania urządzenia - lampka zapala się podczas wytwarzania impulsu. Brak błysku oznacza wystąpienie błędu na linii spowodowanego m.in. złą izolacją, zwarciem, zbyt wysokim/niskim napięciem. Podczas użytkowania należy zachować wszelkie możliwe środki ostrożności.

Elektryzator na gryzonie jest w stanie zasilić ogrodzenie o maksymalnej długości 100 m. Podczas instalacji należy zastosować odpowiednią izolację, która ochroni całe ogrodzenie elektryczne przed przebiciami. Elektryzator podłącza się do pastucha za pomocą dwóch kabli oznaczonych piorunami. Kable należy rozciągnąć równolegle w odległości ok. 20 mm od siebie.

Podstawowe parametry urządzenia:
  • - Napięcie zasilania: 9 - 12 V / DC
  • - Pobór mocy: 40 mA
  • - Napięcie impulsu: max. 1000 V / 0,5 Joule
  • - Częstotliwość impulsów: 1 Hz (1 puls na sekundę)
  • - Maksymalna długość ogrodzenia: max 100 m
Zastosowanie:
Myszy i szczury, Krety
Typ odstraszacza:
Dźwiękowy
Wymiary:
[dł. x szer. x wys.] 70 x 40 x 550 mm
Zasilanie:
12 V
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMini elektryzator na drobne szkodniki - zasilany bateryjnie
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Mini elektryzator na drobne szkodniki - zasilany bateryjnie