F1694

Metalowa pułapka żywochwytna na małe szkodniki - 41 cm

53,12 zł 43,19 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1694
Niezwykle skuteczna oraz profesjonalnie wykonana łapka na drobnej wielkości szkodniki. Użycie oferowanej pułapki żywochwytnej zaleca się w stosunku do myszy, szczurów, łasic oraz niewielkiej wielkości kun. Pułapka na szkodniki o długości 41 cm jest łatwa do przenoszenia i można ją umieścić praktycznie w każdym miejscu (poddasze, piwnica, podwórko, obora, stajnia).

Sposób działania niniejszej pułapki żywochwytnej jest bardzo prosty. Cały mechanizm oparty jest na specjalnym systemie sprężynowym, który w połączeniu z bardzo czułym uchwytem powoduje szybkie zamknięcie się zapadki, po tym jak do wnętrza łapki dostało się zwierzę. Taka konstrukcja sprawia, że pochwycone zwierzę nie ma szansy wydostania się ze środka pułapki żywochwytnej bez ingerencji człowieka.

Stosowanie pułapki na szczury jest dobrym rozwiązaniem, niewymagającym już dodatkowych środków ochronnych, m. in. w postaci trutek na szkodniki.

UWAGA: Wykorzystywanie pułapek żywołownych regulowane jest przez polskie prawo i mogą być stosowane tylko zgodnie z przepisami o ochronie środowiska i ochronie gatunkowej zwierząt.

Zastosowanie:
Myszy i szczury
Typ pułapki:
Jednowejściowa
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
[dł. x szer. x wys.] 41 x 18 x 16 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięMetalowa pułapka żywochwytna na małe szkodniki - 41 cm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Metalowa pułapka żywochwytna na małe szkodniki - 41 cm