F3309

Łącznik przyłącze kranowe na wąż 4 mm z GW 3/4

F3309
10,05 zł
W magazynie
*.
14 dni na zwrot*
Opis

Praktyczne przyłącze kranowe z GW 3/4 cala i wyjściem na wąż fi 4 mm. Przyłącze kranowe doskonale sprawdzi się przy konstruowaniu systemów pojenia dla zwierząt futerkowych czy drobiu. Uchwyt na wąż fi 4 mm jest profilowany, dzięki czemu szlauf solidnie utrzymuje się po podłączeniu systemu pojenia, dzięki czemu zbędne jest stosowanie dodatkowych opasek zaciskowych.

Dodatkowym atutem jest to, że przyłącze kranowe na wąż fi 4 mm do systemu pojenia królików posiada w komplecie gumowe uszczelnienie, co chroni przed ewentualnym przepuszczaniem wody. Co więcej głowica łącznika na kran jest obrotowa co zabezpiecza wężyk fi 4 mm przed skręceniem.

Celem bezawaryjnego działania systemu pojenia gryzoni niezbędne jest zastosowanie filtra i reduktora ciśnienia bądź zaworu grawitacyjnego na początku linii.

Parametry
Materiał Tworzywo sztuczne
Wymiary gwint wewnętrzny 3/4 cala, przyłącze na wąż fi 4 mm, długość całkowita: 5 cm
Kolor Czarny
Przyłącze na wąż 4 mm
Opinie

Brak opinii

Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.

Napisz własną opinię

Only registered users can write reviews. Please Sign in or create an account
Zapytaj o produkt

Zapytaj o produkt

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.

Ładowanie...