Krata zgrzewana MULTI2 2-krotnie galwanizowana, oczko 6 x 6 mm, drut 0,65 mm, 5mb
Opis
Siatka została wykonana w procesie zgrzewania w bardzo wysokiej temperaturze stalowych drutów ocynkowanych. Tak przygotowana krata ogrodzeniowa w następnym kroku była jeszcze raz powlekana cynkiem, aby nawet luty były zabezpieczone przed korozją. Dzięki temu cała siatka zyskuje zwiększoną trwałość i podwójną ochronę.
Tego rodzaju siatka dzięki swojej wysokiej odporności jest bardzo często wybierana przez hodowców drobiu, czy ptaków ozdobnych do budowania rusztów w klatkach dla ptaków lub w wolierach czy gołębnikach. Oprócz tego wykonywane są z niej kosze do klujnków oraz odchowalników dla piskląt. Efektowny i trwały wygląd siatki sprawia, że jest ona często stosowana do budowy klatek dla papug czy kanarków.
Poza tym siatki zgrzewane są powszechnie stosowane w wielu działach rolnictwa, budownictwa czy przemysłu. Mają zastosowanie w takich dziedzinach jak:
Siatka zgrzewana wzmacniająca sprzedawana jest w odcinku liczącym 5 mb (1 m x 5 m). Przy zamówieniu dwóch odcinków na życzenie klienta może on zostać wysłany w jednym kawałku 1 m x 10 m.
Uwaga! Maksymalna długość w jednym kawałku to 25 mb.
Parametry
| Rodzaj siatki | Zgrzewana |
|---|---|
| Materiał | Stal ocynkowana |
| Grubość drutu | 0,65 mm |
| Rozmiar oczka | 6 mm |
| Szerokość siatki | 1 m |
| Długość siatki | 5 m |
Opinie
Brak opinii
Bądź pierwszą osobą, która podzieli się opinią i pomoże innym w wyborze.
Napisz własną opinię
Zapytaj o produkt
Zapytaj o produkt
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.
Napisz do nas, a my odpowiemy tak szybko, jak to możliwe.






