BESTSELLERF3601

Kolczyki agencyjne z nadrukiem dla trzody ilość 100-999 szt.

1,29 zł 1,05 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F3601
Oferowane kolczyki urzędowe zostały wykonane ze specjalnego plastiku, odpornego na trudne warunki środowiskowe panujące w budynku chlewni. Co bardzo ważne - nie ulegają przebarwieniom. Bolec (zakończenie kolczyka) jest ostro zakończony, przez co aplikacja jest bardzo szybka i bezbolesna dla zwierzęcia. Pomiędzy częścią żeńską, a męską zachowana jest odległość, która pozwala uniknąć nieprzewidziane zapalenie ucha oraz miażdżycę, a także pozwala na swobodne obracanie się tarczy kolczyka.
Kolczyki agencyjne dla trzody posiadają nadruk wykonywany laserowo, przez co znaki są niezmiennie czytelne przez cały okres chowu.

Ważne! Znakowanie zwierząt kolczykami z nadrukiem agencyjnym jest obowiązkowe. Każdy posiadacz trzody zobowiązany jest do rejestracji oraz zakolczykowania zwierzęcia kolczykiem z numerem stada na lewej małżowinie usznej, w terminie maksymalnie do 30 dni od dnia urodzenia.

Kolczyki należy zakładać przy pomocy specjalnie zaprojektowanych kolczykownic, które również są w ofercie Naszego sklepu.

Uwaga! Podczas składania zamówienia należy pamiętać o podaniu numeru stada oraz danych rolnika (imię, nazwisko i adres gospodarstwa). Dane te należy umieścić w polu z dodatkowymi informacjami.

W przypadku błędnie podanego numeru gospodarstwa odpowiedzialność ponosi Kupujący!

Czas oczekiwania: 1 - 2 tygodnie.

Cena dotyczy 1 szt. kolczyka przy zamawianej ilości 100 - 999 sztuk. W przypadku zamawiania innych ilości kolczyków proszę zapoznać się z resztą ofert w naszym sklepie.
Przeznaczenie:
Trzoda chlewna
Kolor:
pomarańczowy
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKolczyki agencyjne z nadrukiem dla trzody ilość 100-999 szt.
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Kolczyki agencyjne z nadrukiem dla trzody ilość 100-999 szt.