F1570

Klatka hodowlana dla kuropatw do pozyskiwania jaj - 16 stanowisk

10 825,23 zł 8 801,00 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1570
Profesjonalna klatka przeznaczona do rozpłodu kuropatw. Składa się z czterech poziomów, z czego na każdym znajdują się cztery niezależne boksy na ptaki. W sumie 16 zagród, w których umieszcza się po jednej parze kuropatw (są to ptaki monogamiczne). Wykonana z najwyższej jakości materiałów charakteryzuje się wytrzymałością oraz trwałością. Dodatkowo ocynkowane kraty sprawiają, że klatka jest odporna na środki czyszczące oraz korozje.

Niniejsza klatka dla kuropatw stanowi najkorzystniejsze rozwiązanie w hodowli ukierunkowanej na pozyskiwanie jaj. Produkt ze względu na profesjonalizm oraz precyzję wykonania jest najlepszym z dostępnych na rynku tego typu modeli. Przemyślana konstrukcja oraz wyposażenie niniejszej klatki segmentowej maksymalnie upraszcza czynności związane z hodowlą kuropatw i późniejszym pozyskiwaniem jaj.

Zniesione przez ptaki jaja lądują na specjalnym kratkowanym ruszcie, który podczas konstruowania klatki został nachylony pod odpowiednim kątem. W ten sposób zniesione przez kuropatwy jaja turlają się do krawędzi klatki, co niezmiernie ułatwia hodowcy ich zbieranie.

Klatka do pozyskiwania jaj kuropatw złożona jest z 16 niezależnych segmentów. Każdy z boksów wyposażony został w kompletny system pojenia, który jest możliwy do bezpośredniego podłączenia do sieci wodociągowej. Woda jest doprowadzana do poideł miseczkowych za pomocą specjalnego zasobnika z zaworem pływakowym. Dodatkowo w zestawie zawarta jest również 2 metrowa kwadratowa rura PCV oraz komplet wężyków.

Pokarm wsypuje się do karmideł zasypowych umieszczonych na przedniej części klatki. Każdy boks wyposażony jest w oddzielne karmidło (w sumie 16). Niewątpliwą zaletą oferowanej klatki rozpłodowej dla kuropatw jest innowacyjny proces odprowadzania pomiotu - specjalny system taśmowy. Jego działanie jest następujące: taśmę, na której odkładają się nieczystości pochodzące od ptaków, można nawijać za pomocą wbudowanej korby. Podczas nakręcania cały pomiot zostaje automatycznie usunięty. Aby ponownie napiąć taśmę należy jedynie zakręcić wajchą tyle, że w przeciwnym kierunku.

W ofercie dostepna jest również klatka hodowlana dla kuropatw do pozyskiwania jaj z 8 stanowiskami.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKlatka hodowlana dla kuropatw do pozyskiwania jaj - 16 stanowisk
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Klatka hodowlana dla kuropatw do pozyskiwania jaj - 16 stanowisk