F1069

Karmnik dla drobiu 22l 15kg kompaktowy

66,47 zł 54,04 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1069

Duże karmidło dla drobiu o pojemności ok. 15kg. Dobrze sprawdza się do paszy sypkiej jak i zboża. Ze względu na pojemność może być stosowane w przydomowej zagrodzie, jak i na fermie.

Karmidło posiada wbudowane trzpienie, zabezpieczające przez rozsypywaniem czy brudzeniem paszy przez ptaki. Dodatkowo wyposażone jest w pokrywkę, która chroni paszę przed np. liśćmi czy odchodami. Karmidło łączy się z dolną misą kompaktowo. Posiada specjalne zaczepy umożliwiające regulację szerokości przestrzeni zasypowej na 3 poziomach. Dzięki czemu można dostosować ilość paszy do ilości czy wieku ptaków.

Napełnianie karmidła jest bardzo łatwe. Należy połączyć podkładkę z cylindrem karmnika, zasypać paszą i przykryć pokrywką. Pasza dozuje się samoistnie. Łatwy system napełniania karmidła, jego stabilność na podłożu oraz zabezpieczenia paszy sprawiają, że rewelacyjnie nadaje się dla każdego hodowcy drobiu.

Do karmideł można opcjonalnie dokupić nóżki, dzięki którym podniesiony zostaje talerz karmidła w efekcie czego pasza dodatkowo jest chroniona jest przed zabrudzeniami i wydziobywaniem.

Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
15 kg
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Wysokość całkowita: 43 cm
Wysokość krawędzi misy:
65 cmm
Obwód podstawy:
142 cm
Kolor:
zółty, szary
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Tak
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięKarmnik dla drobiu 22l 15kg kompaktowy
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Karmnik dla drobiu 22l 15kg kompaktowy