F1051

Poidło z zasobnikiem 30 litrów dla drobiu na nóżkach - ocynkowane

146,90 zł 119,43 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 7 dni
Kod produktu:
F1051

Duże poidło o pojemności 30 litrów idealne do zastosowania w kurniku jak i na fermie. Doskonale spełnia swe zadanie gdy trzeba zaopatrzyć w wodę ptaki na dłuższy czas.
Poidło wykonano z wytłaczanej blachy stalowej, dzięki czemu jest wysoce odporne na niekorzystne warunki atmosferyczne. Pozostawione w cieniu podczas upału na długo zachowuje chłodną wodę, jest również bardziej wytrzymałe na mróz, w porównaniu do poidła z tworzywa sztucznego.

Zasada działania poidła jest niezwykle prosta. Wodę nalewa się za pomocą węża przez otwór w górnej części poidła, po uprzednim zabezpieczeniu wylotu u dołu silikonowym zamknięciem. Po napełnieniu zbiornika należy dokładnie dokręcić korek. Woda do miseczki spływa na zasadzie różnicy poziomów.

Miska, do której napływa woda umieszczona jest na odpowiedniej wysokości, nie ma kontaktu z podłożem, dzięki czemu w łatwy sposób można zachować jej czystość.
Poidło stoi na trzech masywnych nogach, które utrzymują jego stabilność

Prostota konstrukcji jak również sposób wykonania sprawiają, że poidło jest proste i wygodne w użyciu oraz łatwe w utrzymaniu czystości. Poidło 30 litrowe można z powodzeniem stosować dla kur, gęsi oraz drobiu ozdobnego, np. bażanty, pawie.

Ze względu na materiał wykorzystany do budowy poidła- blacha ocynkowana, nie nadaje się ono do dozowania ptakom witamin, antybiotyków, kwasów czy minerałów. Dodawanie do wody tego typu środków może spowodować utlenianie ocynku i korozję poidła. W ofercie dostępna jest zapasowe zamknięcie do poidła 30l oraz komplet części zamiennych.

Przeznaczenie:
Drób
Pojemność:
30 l
Materiał:
stal ocynkowana
Wymiary:
średnica miseczki 23 cm
Kolor:
czarny, szary
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięPoidło z zasobnikiem 30 litrów dla drobiu na nóżkach - ocynkowane
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Poidło z zasobnikiem 30 litrów dla drobiu na nóżkach - ocynkowane