BESTSELLERF1322

Jednoramienna miseczka okapowa pod poidło niplowe

3,48 zł 2,83 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1322
Jednoramienna miseczka okapowa do systemów pojenia przeznaczona do montowania na rurze 22 x 22 mm. Wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego jest trwała oraz łatwa do czyszczenia.

Umieszczana pod poidłem smoczkowym (niplowym) zapobiega przez rozchlapywaniem wody przez zwierzęta, dzięki czemu ściółka nie zamienia się w błoto. Idealnie nadaje się dla brojerów, niosek, ptaków łownych i wielu innych.

Miseczkę okapową zatrzaskowo przekłada się przez rurę. Specjalna konstrukcja (miseczka zawieszona na jednej nóżce) pozwala ptakom na swobodny dostęp do poidła praktycznie z każdej strony.

Mocny zatrzaskowy uchwyt pozwala na zakładanie i zdejmowanie miseczki przez rurę. Dzięki temu bez trudu można ją zawieszać w dowolnym miejscu bez konieczności rozmontowywania linii systemu pojenia. W uchwycie został zamieszczony specjalny otwór na nipel - pozwala to na założenie na smoczek kapturka, co daje możliwość podłączenia poidła startowego.

Dzięki miseczce okapowej zachowana zostaje czystość w wolierze czy kurniku. Produkt prosty w instalacji, a dzięki pełnionej funkcji na pewno przyda się w wielu hodowlach drobiu.

Przeznaczenie:
Drób
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Miseczka kwadratowa o wymiarach: 70 x 70mm
Kolor:
czerwony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięJednoramienna miseczka okapowa pod poidło niplowe
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Jednoramienna miseczka okapowa pod poidło niplowe