F1253

Elektroniczny termoregulator z wyświetlaczem do inkubatorów TS-500 PID

378,99 zł 308,12 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1253
Niniejszy produkt służy do regulowania temperatury wewnątrz komór lęgowych. Automatyczne sterowanie grzałkami (maksymalnie 500W) możliwe jest poprzez prosty w obsłudze panel sterowania. Za pomocą przycisku "SET" i dwóch przycisków bocznych ustawiamy właściwą temperaturę, która będzie utrzymywana dzięki zasilanej z sieci (220V) grzałce. Wskaźnik na urządzeniu sygnalizuje jaką pracę wykonuje podłączona do regulatora grzałka i czy działa ona prawidłowo.

Przyrząd wyposażony jest w podstawowe funkcje, takie jak: nastawa temperatury, zmiana skali z oC na oF, zmiany parametrów kontroli. Wszystkie te operacje zapewnia wbudowany regulator PID (regulator proporcjonalno - całkująco - różniczkujący).

Posiadanie niniejszego produktu daje dużą stabilność temperatury w inkubatorze. Jego niewątpliwą zaletą jest również precyzyjność pomiaru - w granicy 0,1oC. Są to dwie niezwykle istotne korzyści, przemawiające za zakupem przedstawianego termoregulatora.

Dodatkowo, aby uzyskać większą pewność pomiaru urządzenie można poddać wyskalowaniu. W tym celu najodpowiedniejsze jest zakupienie termometru elektronicznego. Dzięki skalowaniu można dostroić termoregulator do faktycznych warunków panujących w środku komory z jajkami.

Do kompletu dodawany czujnik temperatury.
Termoregulator wyprodukowany został w Holandii.
Produkt posiada gwarancję na 1 rok.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElektroniczny termoregulator z wyświetlaczem do inkubatorów TS-500 PID
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elektroniczny termoregulator z wyświetlaczem do inkubatorów TS-500 PID