F1247

Termometr elektroniczny z dedykowanym czujnikiem zewnętrznym do inkubatorów

118,87 zł 96,64 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1247
Powyższy termometr elektroniczny charakteryzuje się wysoką precyzją pomiaru - wskazuje temperatury z dokładnością do 0,1oC. Dedykowany jest do używania we wszelkich aparatach lęgowych.

Jego zakres pomiarowy wynosi od 32 do 42oC. W zależności od potrzeb możliwy jest wybór skali Celsjusza lub Farenheita. Wbudowany wyświetlacz LCD informuje nas w czytelny sposób o poziomie temperatury panującej w danym inkubatorze.

Budowa termometru została zaprojektowana w taki sposób, aby jak najbardziej ułatwić pracę jego użytkownikowi. Poziom temperatury mierzymy za pomocą specjalnego czujnika, połączonego z termometrem przewodem o długości 50 cm. Jest to bardzo komfortowe rozwiązanie, ponieważ wprowadzając czujnik do danego inkubatora, właściwa część oferowanego produktu z wyświetlaczem LCD pozostaje w naszej ręce gotowa do odczytu.

Sam czujnik jest bardzo cienki, posiada jedynie 3 mm średnicy. Dzięki temu możliwe są również pomiary nawet w trudno dostępnych miejscach.

Termometr posiada wykonaną z tworzywa sztucznego obudowę oraz zasilany jest z płaskich baterii. Po włączeniu, potrzebuje około 5 sekund na ustabilizowanie pomiaru temperatury.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięTermometr elektroniczny z dedykowanym czujnikiem zewnętrznym do inkubatorów
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Termometr elektroniczny z dedykowanym czujnikiem zewnętrznym do inkubatorów