F1223

Elastyczna spirala grzewcza do inkubatorów - 200W

36,77 zł 29,89 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1223
Wyjątkowo wydajna spiralna grzałka przeznaczona do różnego typu urządzeń lęgowych. Dzięki swej giętkości dopasować ją można do inkubatora praktycznie o każdym kształcie i wielkości.

Jej główną zaletą jest szybkość nagrzewania oraz chłodzenia, a także mała bezwładność cieplna. Sprawia to, że temperatura w wylęgarkach jest stabilna i utrzymuje się na stałym poziomie.

Spirala ta sprawdzi się zarówno w prostych, jak i bardziej zaawansowanych aparatach. Produkt wykonany ze stopu miedzi składający się z kilkuset drobnych zwoi. Każda pojedyncza sprężynka ma średnicę ok. 4 mm. Bez rozciągania długość grzałki wynosi 19 cm, można ją natomiast maksymalnie naprężyć na 125 cm. Najlepszą pracę wykonuje natomiast, gdy rozciągnięta jest do 40 cm, a zwoje nie stykają się ze sobą nawzajem.

Podłączona do termoregulatora zasilana jest z sieci o mocy 230V. Przy montowaniu spirali należy zwrócić uwagę na to, że ze względu na szybkie osiąganie przez nią wysokiej temperatury, powinna zostać zamocowana (najlepiej) na porcelanowych uchwytach, tak by nie dotykała obudowy ani przewodów. Sprężyna po rozciagnięciu nie wraca do formy wyjściowej.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięElastyczna spirala grzewcza do inkubatorów - 200W
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Elastyczna spirala grzewcza do inkubatorów - 200W