BESTSELLERF1329

Dwuramienna miseczka okapowa kwadratowa pod poidła kropelkowe - mała

2,84 zł 2,31 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1329
Wykonana z solidnych materiałów miseczka okapowa (wysokiej jakości tworzywo sztuczne) przeznaczona do montażu pod poidło smoczkowe dla drobiu. Zatrzaskowo umieszczana na kwadratowej rurze 22 x 22 mm. Specjalny mocny uchwyt pozwala na bezproblemowe założenie oraz zdjęcie miseczki przez rurę (bez konieczności demontażu całej linii systemu pojenia).

Miseczka w szczególności zalecana w chowie brojerów, niosek, ptaków łownych, domowego drobiu czy ptaków ozdobnych. Dzięki zastosowaniu oferowanego produktu uniemożliwiamy ptakom rozlewanie i rozchlapywanie wody, w skutek, czego zabezpieczamy ściółkę przed powstawaniem błota (kwadratowa miseczka okapowa o głębokości 10 mm).

Dwuramienny uchwyt wzmacnia wytrzymałość oferowanego produktu przed uderzeniami i dziobaniem, równocześnie nie odbierając ptakom swobodnego dostępu do poidła.
Specjalny otwór w zaczepie pozwala na zainstalowanie miseczki okapowej na rurze z umieszczonym już w niej niplem. Taka konstrukcja pozwala także na założenie na smoczek kapturka, aby podłączyć poidło startowe dla piskląt.

Element bardzo przydatny przy tworzeniu rozległego systemu pojenia.

Przeznaczenie:
Drób, Przepiórki
Materiał:
tworzywo sztuczne
Wymiary:
Miseczka kwadratowa o wymiarach: 60x60mm
Głębokość miseczki: 10mm
Długość: 11cm
Kolor:
czerwony
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięDwuramienna miseczka okapowa kwadratowa pod poidła kropelkowe - mała
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Dwuramienna miseczka okapowa kwadratowa pod poidła kropelkowe - mała