F1415

Zwijak z blokadą, hamulcem i zaczepami do wieszania na słupku

120,00 zł 97,56 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1415
Powyższy zwijak idealnie przydaje się podczas zwijania i rozwijania taśm, plecionek i drutów w przenośnych ogrodzeniach elektrycznych. Posiada on szereg zastosowań, które w bardzo dużym stopniu ułatwiają częste przemieszczanie pastucha. Całość wykonana z wytrzymałych materiałów.

Zwijak został wyposażony w specjalne zaczepy, które umożliwiają jego zamocowanie na słupku ogrodzenia i bezpośrednie rozwijanie przewodu ze szpuli. Posiada on również blokadę, która chroni przed niepożądanym rozwijaniem taśmy, czy drutu. Co więcej, do konstrukcji dodano również hamulec, dzięki któremu rozwijanie i naciąganie przewodów nie sprawia problemu.

Oferowany przedmiot posiada też dwie rączki. Pierwsza z nich pozwala komfortowo przenosić zwijak z nawiniętym przewodem. Druga służy do wykonywania obrotów szpuli i nawijania na nią wybranego przewodu.

Elementy metalowe zostały ocynkowane, dzięki czemu nie korodują. Rączkę pokryto gumą, przez co dobrze leży i trzyma się w dłoni. Szpula została wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Szpulę w zwijaku można szybko wymienić i włożyć inną. W ofercie dostępne szpule zapasowe do zwijaka.
Materiał:
stal ocynkowana, tworzywo sztuczne
Wymiary:
średnica szpuli 30 cm, szerokość szpuli 12,5 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięZwijak z blokadą, hamulcem i zaczepami do wieszania na słupku
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Zwijak z blokadą, hamulcem i zaczepami do wieszania na słupku