F1118

Znaczniki, obrączki dla gołębi 100 szt. 8mm

Już od 24,95 zł 20,28 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1118
Uniwersalne obrączki klipsowe pozwalają w łatwy i szybki sposób oznaczyć wybraną grupę ptaków. Obrączki mają średnicę 8mm. Jedno opakowanie zawiera 100 szt. znaczników. Obrączki dostępne są w 15 kolorach widocznych na załączonej fotografii. W jednym opakowaniu obrączek znajdują się obrączki tylko jednego koloru.

Są to jedne z najczęściej stosowanych znaczników dla gołębi, drobiu ozdobnego czy innych mniejszych gatunków ptaków. Obrączki dla gołębi pozwalają wyraźnie oznakować daną grupę ptaków w stadzie np. na podstawie wieku czy pochodzenia.
Kolorowe obrączki dla gołębi zakłada się na nogę i zapina za pomocą specjalne zatrzasku. Samo zakładanie jest bardzo szybkie a mocowanie solidnie i pewnie przytrzymuje obrączkę - nie ma możliwości aby samodzielnie zsunęła się czy odpięła podczas użytkowania.. Obrączki zatrzaskowe dla gołębi są bardzo pewnym i sprawdzonym sposobem znakowania gołębi pocztowych, ozdobnych czy tych startujących wyczynowo w lotach.

Po złożeniu zamówienia w polu uwag należy wpisać kolory, jakie mają być nadane, jeśli nie będzie takiej informacji zostanie nadany losowo wybrany kolor.
Średnica znacznika:
8 mm
Przeznaczenie:
Gołębie
Opakowanie:
100 szt.
Materiał:
tworzywo sztuczne
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięZnaczniki, obrączki dla gołębi 100 szt. 8mm
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Znaczniki, obrączki dla gołębi 100 szt. 8mm