F1119

Znaczniki, obrączki dla bażantów 100 szt. 12mm

Już od 21,86 zł 17,77 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1119
Obrączki kolorowe na zatrzask pozwalają w bezproblemowy sposób oznaczyć grupę ptaków średniej wielkości. Obrączki mają średnicę 12mm. Jedno opakowanie zawiera 100 szt. znaczników. Obrączki dostępne są w 15 kolorach widocznych na załączonej fotografii. W jednym opakowaniu obrączek znajdują się obrączki tylko jednego koloru.

Niezawodne i sprawdzone przez hodowców drobiu solidne obrączki dla kur o średnicy 16mm. Przystosowane są do większości popularnych gatunków kur występujących w Polsce. Obrączki dla kur zakłada się bardzo szybko i wygodnie. Dzięki wykonaniu z wytrzymałego tworzywa i mocnemu mocowaniu różnokolorowe znaczniki dla kur niosek zawsze solidnie i pewnie trzymają się na nogach.
Znaczniki dla drobiu dzięki jaskrawym bardzo wyraźnym kolorom są bardzo dobrze widoczne nawet w dużych stadach. Kolory nie blakną nawet po dłuższym czasie użytkowania. Obrączki na nogi dla kurczaków są bardzo, lekkie i wygodne i w żaden sposób nie przeszkadzają ptakom w chodzeniu.

Po złożeniu zamówienia w polu uwag należy wpisać kolory, jakie mają być nadane, jeśli nie będzie takiej informacji zostanie nadany losowo wybrany kolor.
Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Nie
Średnica znacznika:
12 mm
Przeznaczenie:
Bażanty
Opakowanie:
100 szt.
Materiał:
tworzywo sztuczne

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Znaczniki, obrączki dla bażantów 100 szt. 12mm