F1632

Zestaw systemu pojenia dla drobiu FORTIS 1

296,54 zł 241,09 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1632
Kompletny zestaw systemu pojenia dla drobiu, przeznaczony dla małych i średnich hodowli, zarówno tych hobbystycznych, jak i tych profesjonalnych. Elementy wchodzące w skład zestawu pozwalają zbudować linię pojenia o długości 4 metry. W razie potrzeby linia może zostać podzielona na dwa dwumetrowe odcinki. Szacowana liczba ptaków jaka może zostać obsłużona przez tą linię to 120 sztuk drobiu.

Kubeczkowy system pojenia dla drobiu jest niezwykle uniwersalny. Zastosowane poidła kubeczkowe są odpowiednie dla ptaków już od pierwszego dnia życia oraz dla dorosłych osobników. Oferowane poidełka działają w sposób automatyczny - woda jest samoczynnie uzupełniana w miarę jej ubywania. Głębokość kubeczka to 30 mm. Poidła montowane są na dołączonych przedłużaczach.

Zestaw systemu pojenia dla drobiu posiada 2 rury PCV 22 x 22 mm o długości 2 m każda. Rury nie posiadają nawierceń - należy je wykonać wiertłem fi 10 lub 9,5 mm. Pozwala to na dostosowanie rozmieszczenia poideł według własnych potrzeb. Dodatkowo, łączniki rury PCV dołączone do zestawu w liczbie 4, pozwalają na połączenie z wężem fi 10 - 10 metrów węża w komplecie. W celu uzyskania szczelności układy, należy użyć kleju do PCV do połączenia redukcji z rurą.

Woda do linii pojenia będzie dostarczana z zasobnika o pojemności 15 litrów. Zasobnik wodny został wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Praktyczna przykrywka chroni wodę przed zabrudzeniami z zewnątrz. Jeden zasobnik jest w stanie zasilić do 30 metrów linii pojenia. Co więcej, powyższy system pojenia dla drobiu posiada filtr wodny, który zatrzymuje zanieczyszczenia oraz zawór kulowy, dzięki któremu możemy w każdej chwili odciąć dopływ wody do poideł.
Wymiary:
Długość całkowita linii 4 metry z możliwością rozdzielnie na 2 linie, zasobnik 15 litrów, przewód w komplecie 10 metrów
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięZestaw systemu pojenia dla drobiu FORTIS 1
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Zestaw systemu pojenia dla drobiu FORTIS 1