F1629

Zestaw do pojenia drobiu - na 30-50 ptaków

218,61 zł 177,73 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1629
Kompletny zestaw do automatycznego systemu pojenia drobiu. Sprawdza się w hodowlach małych, przydomowych, ekologicznych lub hobbystycznych. Idealnie nadaje się do pojenia bażantów, kuropatw, perliczek, a także piskląt. Zamontowanie oferowanej linii pojenia drobiu w znacznym stopniu ułatwi i podniesie komfort codziennej pracy, a także sprawi, że ptaki będą miały stały dostęp do czystej wody.

Znajdujące się w zestawie poidła kubeczkowe wyposażone zostały w specjalny pływak, który blokuje dopływ wody w momencie, gdy w miseczce jest jej odpowiednia ilość. Poidło posiada wyjście na wąż fi 10 mm. Uniwersalny filtr umieszczany na początku linii pojenia zdrobiu atrzymuje wszelkie nieczystości, które mogą dostać się do wody dla zwierząt. Praktyczny zasobnik wiatrowy o pojemności 12l zapewnia stały dostęp do świeżej wody, a specjalna pokrywa gwarantuje czystość płynu chroniąc przed różnymi zabrudzeniami (pyłami, kurzem, insektami).

Montaż: Poidła kubeczkowe należy przymocować, np. do płaskiej deski bądź bezpośrednio do siatki wolierowej w hodowli ptaków. Wszystkie elementy łatwo i szybko można połączyć z zasobnikiem za pomocą specjalnych trójników (jak na zdjęciu). Po właściwym podłączeniu woda w poidłach będzie samoczynnie utrzymywać się na odpowiednim poziomie - należy jedynie dolewać wodę do pojemnika wiadrowego. Dodatkowo, jeśli cały system zamocuje się na ruchomym profilu (deska) bezproblemowo będzie można regulować wysokość linii do rozmiaru ptaków.

Wymiary:
Długość węża 10m, 5 poideł miseczkowych dużych
Uchwyt do przenoszenia :
Nie
Uchwyt do powieszenia:
Nie
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięZestaw do pojenia drobiu - na 30-50 ptaków
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Zestaw do pojenia drobiu - na 30-50 ptaków