Zabawka dla psa PitchDog ring do aportowania Szarpak niebieski 28 cm to doskonale wyprodukowana i stworzona z myślą o naszych pupilach zabawka dla psa, która przydaje się zarówno do treningów, ale również w trakcie codziennej zabawy z naszym psem. Szarpak dla psa wykonano z delikatnego dla zębów i dziąseł tworzywa, które gwarantuje bezpieczną i ciekawą zabawę. W trakcie aktywności z naszym czworonogiem nie musimy się martwić o zdrowie naszego psa, ponieważ ring zapewnia doskonały chwyt zarówno dla pupili, jak i ich właścicieli.
Zabawka dla psa PitchDog jest bardzo lekka, a rzucona ląduje bardzo miękko na podłożu. Doskonałym atutem szarpaka jest to, że możemy używać jej nie tylko na zewnątrz, ale również w domu. Idealnie dobrany i ergonomiczny kształt zabawki sprawia, że bardzo dobrze trzyma się ją w ręku, dodatkowo dobrze dobrany rozmiar i kształt szarpaka powoduje, że nasze pupile nie mają problemu, aby go złapać. Ponadto ring nie ma smaku i zapachu, co korzystnie wpływa na skupienie psa, nie dekoncentruje go w trakcie aktywności.
PitchDog to wyjątkowy ring, który pozwala również na zabawę w wodzie, ponieważ zabawka nie tonie. Ring można wykorzystywać zarówno w trakcie codziennych aktywności, jak i podczas tresury lub do aportowania. Zabawka dla psa ma wiele zastosowań, można ją wykorzystać w trakcie różnych zabaw i gier z naszym pupilem. Wystarczy chwycić jedną ręką ring i pozwolić czworonogowi złapać zabawkę w drugim końcu, po tej czynności pozostaje tylko bawić się z swoim czworonożnym przyjacielem, na przykład przeciągając zabawkę. Aktywności z użyciem szarpaka PitchDog wzmacniają mięśnie i stymulują procesy myślowe pupili, co korzystnie wpływa na ich zdolność uczenia się. Zabawka doskonale przyczynia się do zacieśniania i budowania więzi i zaufania.
Wymiary:
- średnica: 28cm
- grubość: 4cm
Zapraszamy do zapoznania się z całą ofertą dotyczącą zabawek dla psów.