F1644

Wlot powietrza do systemów wentylacji w budynkach inwentarskich Fermo-Air 1500m3

217,33 zł 176,69 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1644

Funkcjonalny wlot powietrza do systemów wentylacyjnych instalowanych w kurnikach, na fermach drobiu, chlewniach i innych pomieszczeniach inwentarskich. Dostosowanie stopnia przepływu powietrza oraz jego kierunku, jest kontrolowane poprzez regulację otworu wlotowego. Oferowany wlot powietrza można połączyć z systemem wentylacji, w efekcie czego będzie on pracował w sposób automatyczny. Wydajność wlotu przy 20 Pa to 1500 m3/h.

Powyższy wlot wentylacyjny został wyposażony w klapę otwierającą przepływ powietrza w kurniku, która jest izolowana i wypełniona aluminiowymi profilami. Dzięki temu klapy są bardzo wytrzymałe na zginanie oraz pękanie w wyniku różnic temperatur między kurnikiem a dworem. Poza tym pianka chroni przed uciekaniem ciepła przez wloty wentylacyjne co jest szczególnie ważne w przypadku wprowadzania do kurnika piskląt. Izolacja piankowa zastosowana w systemach wentylacji pozwala na znaczne oszczędności w dogrzewaniu kurników. Klapa wlotowa łączona jest ze specjalnymi widełkami z krążkami obrotowymi za pomocą linki nylonowej (nie ma jej w zestawie), które pozwalają na komfortowe otwieranie/zamykanie klapy. Wspomniana klapa wplotu powietrza utrzymywana jest na dwóch solidnych sprężynach ze stali nierdzewnej. Wlot wentylacyjny jest bardzo funkcjonalny i powinien znaleźć się na wyposażeniu każdego kurnika lub chlewni.

Wloty do kurników i chlewni wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego dodatkowo zabezpieczonego przez fitrami UV, natomiast sprężyny i wszytkie elementy metalowe są w całości ze stali nierdzewnej. Wszystkie elementy są ze sobą zgrzewane z wykorzystaniem najnowocześniejszej technologii łączenia za pomocą ultradźwięków, która sprawia że:

  • wloty wentylacyjne są bardzo wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, wszelkiego rodzaju drgania i naprężenia.
  • mają wysoką odporność na pękanie w wyniku wahań temperatur.

Konstrukcja produktu, która maksymalizuje przepływ powietrza na fermach drobiu, to efekt wielu długich testów i badań. Odpowiednia wentylacja pomieszczeń inwentarskich to podstawowy aspekt sukcesu każdej fermy. Wloty powietrza tego typu instalowane są w profesjonalnych budynkach hodowlanych, jednakże stosuje się je też w mniejszych hodowlach.

Podciśnienie Wydajność
10 Pa
1000 m3/h
20 Pa
1500 m3/h
40 Pa:
2000 m3/h

Podstawowe parametry zdj. nr 3:
  • Wymiary wlotu wraz z ramką maskującą: 60 x 32,5 x 4,5 cm (dł. x wys. x szer.)
  • Rozstaw otworów montażowych na ramce: co 24 cm
  • Wymiary wejściowe wlotu: 54,5 x 26,5 x 11,5 cm (dł.x wys. x szer.)
  • Rozstaw otworów montażowych w części wejściowej: co 25 cm
Wymiary:
[dł. x sze. x wys.] 60 x 16 x 32 cm
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięWlot powietrza do systemów wentylacji w budynkach inwentarskich Fermo-Air 1500m3
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Wlot powietrza do systemów wentylacji w budynkach inwentarskich Fermo-Air 1500m3