F1213

Wentylator 3S do aparatów lęgowych

93,90 zł 76,34 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1213
Profesjonalny wentylator do różnego typu inkubatorów i innych urządzeń o podobnym zastosowaniu. Wiatrak wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego. Zapewnia właściwą cyrkulację powietrza oraz chłodzenie silnika. Wydajność wentylatora zapewnia odpowiednie mieszanie i przepływ powietrza w aparatach lęgowych.

Umieszczany w specjalnej osłonie inkubatora, która chroni cały system wentylacyjny przed uszkodzeniami. Łopaty wyprofilowane są tak by powietrze było równomiernie rozprowadzane po całej komorze lęgowej.

Przeznaczony do samodzielnej instalacji. Posiada otwory montażowe pozwalające na stabilne przymocowanie np. śrubami do wybranego miejsca. Dodatkowo, dzięki wyprowadzonym już kablom jest gotowy do podłączenia do układu elektronicznego każdego inkubatora do jaj.

Solidnie skonstruowany,cichy , wyjątkowo wydajny i doskonale spełniający swoją funkcję wentylator. Produkt jak najbardziej godny uwagi. Nadaje się zarówno do profesjonalnych inkubatorów, jak i do tych, które przeznaczone są do użytku domowego. Wyprodukowany we Włoszech.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięWentylator 3S do aparatów lęgowych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Wentylator 3S do aparatów lęgowych