F1216

Wentylator 12V DC do aparatów lęgowych

67,07 zł 54,53 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1216
Wydajny wentylator z łożyskowym wiatrakiem w wytrzymałej obudowie. Wiatrak o średnicy 15 cm oraz jego osłona wykonane zostały z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, dzięki czemu jest solidny i sprawdza się w nawet najbardziej niekorzystnych warunkach. Zasilany jest napięciem stałym 12 V.

Wentylator zapewnia doskonałe mieszanie powietrza. Dzięki jego wysokiej wydajności (80 m3 /h), można go stosować w aparatach do wylęgu o pojemności nawet do 200 jaj. Wysoka efektywność umożliwia 6 specjalnie wyprofilowanych łopat. Każda z nich została ustawiona i wygięta pod odpowiednim kątem w taki sposób, że gwarantuje to niesamowicie płynny obieg powietrza wewnątrz aparatów do wylęgu.

Oferowane urządzenie posiada specjalne otwory (120x120 mm) pozwalające na jego montaż we wszelkiego rodzaju inkubatorach i klujnikach. Dodatkowo, powyższy produkt posiada wyprowadzone przewody, co ułatwia jego podłączenie do układu elektronicznego.

Wiatrak, poprzez swoją solidną konstrukcję oraz właściwą instalację, praktycznie nie powoduje drgań. Jego kolejnym plusem jest to, że posiada niewielkie wymiary oraz charakteryzuje się stosunkowo niskim poborem prądu (7W).

Wentylator polecany jest wszystkim hodowcom, którzy mają roblemy z cyrkulacją powietrza wewnątrz swoich urządzeń lęgowych.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięWentylator 12V DC do aparatów lęgowych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Wentylator 12V DC do aparatów lęgowych