F1245

Urządzenie do odchowania Happy Chick II mini

1 410,53 zł 1 146,77 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1245
Produkt niezwykle ceniony przez hodowców różnego rodzaju ptaków. Wykonany z wysokiej jakości nierdzewnego metalu jest bardzo wytrzymały. Ścianki zrobione zostały z płyty z plexiglassu , dzięki czemu odchowalnik odporny jest na działanie środków chemicznych, dezynfekcyjnych oraz nieczystości pochodzących od piskląt.

Solidna konstrukcja zapewnia stabilne warunki klimatyczne wewnątrz urządzenia. Jest to ważne dla prawidłowości przebiegu procesu odchowywania oraz ma wpływ na przyszłą kondycję kurcząt.

Nad odpowiednim stopniem ciepła czuwa specjalna lampa promiennikowa (halogenowa). Zamontowana u góry lampa typu infrared jest bardzo wydajna, dzięki regulowanemu termostatowi.

Całość urządzenia możliwa jest do złożenia, dzięki czemu łatwo je możemy przechowywać w dogodnym miejscu. Dostęp do piskląt jest swobodny poprzez rozsuwany front. Daje to również gwarancję na to, że pisklęta podczas rutynowych zabiegów, nie uciekną na zewnątrz.

Spód aparatu wykonany jest z drobnej kraty, pod którą znajduje się specjalna taca na pomiot. Takie rozwiązanie pozwala na czyszczenie bez konieczności wyciągania kurcząt z odchowalnika.
Bardzo prosty w użytkowaniu, łatwy do czyszczenia, skuteczny oraz solidnie wykonany odchowalnik zadowoli nawet najbardziej wymagającego hodowcę.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUrządzenie do odchowania Happy Chick II mini
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Urządzenie do odchowania Happy Chick II mini