BESTSELLERF1394

Uniwersalny izolator narożny startowy do pastucha na dowolne słupki

1,18 zł 0,96 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1394
Przeznaczony do stosowania zarówno na początku, w narożniku oraz na końcu linii ogrodzenia elektrycznego. W całości wykonany z wysokiej jakości tworzywa sztucznego zapewnia maksymalną izolację, a przez to całkowite bezpieczeństwo użytkowania. Zaprojektowany tak, by było można go stosować do każdego rodzaju przewodu elektrycznego - drutu, taśmy czy plecionki - o szerokości do 1,2 cm.

Zwarta konstrukcja oraz owalny kształt nadają mu unikatowy wygląd oraz eliminują możliwość przebicia. Oferowany produkt nie posiada elementu mocującego, a przy jego montażu zbędne są narzędzia. Izolator należy z jednej strony przytwierdzić do drewnianego słupa za pomocą drutu, natomiast z drugiej okręcić go przewodem elektrycznym (tak jak na zdjęciu).

Prostota do montażu, brak zbędnych elementów, praktyczność oraz stosunkowo niska cena sprawiają, iż jest to produkt często wykorzystywany przy budowie ogrodzeń elektrycznych sposobem gospodarskim. Popularnie wykorzystywany również przy montażu bram przepędowych.
Przeznaczenie izolatora:
drut, plecionka
Mocowanie izolatora:
Do drewna
Energia impulsu:
0,4 J
Obciążenie zrywające:
< 50 kg
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUniwersalny izolator narożny startowy do pastucha na dowolne słupki
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Uniwersalny izolator narożny startowy do pastucha na dowolne słupki