F1688

Uniwersalny drenczer HSW do aplikacji leków - 23 ml

436,55 zł 354,92 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1688
Profesjonalny drenczer do aplikacji leków, witamin oraz innych substancji bezpośrednio w pysk zwierzęcia. Oferowany aplikator leków często wykorzystywany jest przez hodowców oraz lekarzy weterynarii. Ten markowy produkt wyprodukowany został przez renomowaną firmę HSW, czołowego producenta strzykawek i drenczerów do aplikacji leków zwierzętom hodowlanym.

Łatwość obsługi, precyzja w podawaniu dawki medykamentu oraz profesjonalne wykonanie to niezaprzeczalne zalety tego produktu, które wpływają na jego popularność i częstość zakupu. Aplikator weterynaryjny wykonany został z duraluminium ciśnieniowego - materiału niezwykle odpornego i trwałego, który stanowi gwarancję długotrwałego użytku.

Aplikator działa w pełni automatycznie - oznacza to, że po zadaniu dawki leku zwierzęciu drenczer samoczynnie napełni się kolejną dozą farmaceutyku za pomocą węża doprowadzającego. Urządzenie dodatkowo wyposażone zostało w specjalne śruby z kontr blokadami, z których jedna służy do precyzyjnego dostosowania wielkości dawki medykamentu, a druga do regulacji sprężyny odciągającej. Szczególnie istotna jest druga z blokad, która przede wszystkim przydaje się podczas dozowania gęstej substancji.

W komplecie z drenczerem dołączony został wężyk do pobierania medykamentów ze zbiorników oraz sprężyna na wężyk, która zapobiega zginaniu się przewodu na lek.
Wymiary:
pojemność 23 ml
dawkowanie dowolne od 0 do 23ml/ na ablikację
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUniwersalny drenczer HSW do aplikacji leków - 23 ml
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Uniwersalny drenczer HSW do aplikacji leków - 23 ml