F1237

Uniwersalna pół - automatyczna taca do inkubatorów 80

325,52 zł 264,65 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1237
Wykonana z nierdzewnego metalu solidna i wytrzymała taca do pół-automatycznego obracania jaj. Przeznaczona do urządzeń z serii SeeCube (iBator MES 120) w wersji manualnej, a także wszelkiego typu inkubatorów własnej konstrukcji.

Dzięki zastosowaniu niniejszego produktu mamy możliwość obracać jajka jednym ruchem ręki. Pozwala nam to zaoszczędzić czas pracy i w znacznym stopniu podnosi jej komfort.

Taca wyposażona jest w regulowane przekładki. Za ich pomocą możemy odpowiednio dopasować odległość między poszczególnymi jajkami (w zależności od ich rozmiaru). W tym celu w bokach tacy wyżłobiona została specjalna podziałka. Dzięki temu rozwiązaniu jednocześnie inkubować możemy jaja różnego gatunku ptaków.

Do tacy mieści się ok. 80 jaj kurzych. Pojemność może jednak ulec niewielkim zmianom, spowodowanym różnymi gabarytami jaj - mniejszych zmieści się wielokrotnie więcej, natomiast większych odpowiednio mniej.

Taca może zostać sprzężona z silnikiem. W ten sposób uzyskamy w pełni automatyczny obrót jaj w komorze legowej. Powyższy produkt stanowi dobre rozwiązanie dla osób ceniących sobie wygodę i praktyczność działania.

Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUniwersalna pół - automatyczna taca do inkubatorów 80
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Uniwersalna pół - automatyczna taca do inkubatorów 80