F1256

Ultradźwiękowa pompa wilgotności - regulator do aparatów lęgowych

523,24 zł 425,40 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1256
Profesjonalna pompa ultradźwiękowa przeznaczona do kontroli poziomu wilgotności w inkubatorach, klujnikach czy odchowalnikach. Dzięki zastosowaniu palnika ultradźwiękowego, rozbijającego wodę do mikrocząsteczek, powyższe urządzenie gwarantuje najwyższą skuteczność na rynku w kwestiach utrzymania wilgotności.

Oferowana pompa jest niezwykle wydajna. Jest w stanie utrzymać poziom wilgotności na poziomie do 80% rH w inkubatorach o pojemności nawet do 5000 jaj kurzych. Dzięki dużym możliwościom konfiguracyjnym, urządzenie można stosować również w najmniejszych aparatach lęgowych.

Obsługa opisywanego regulatora nie należy do skomplikowanych. Elastyczny wąż, stanowiący wyjście pompy, należy wprowadzić do inkubatora. Do pojemnika nalewamy wodę, a następnie za pomocą potencjometrów ustalamy interesującą nas wydajność z jaką ma pracować urządzenie.

Pompa powinna zostać podpięta pod higrostat, który zapewni jej dopływ zasilania oraz będzie odpowiedzialny za jej pracę. Do sterowania urządzeniem polecamy regulator temperatury i wilgotności PID - TS-701RH/T
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięUltradźwiękowa pompa wilgotności - regulator do aparatów lęgowych
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Ultradźwiękowa pompa wilgotności - regulator do aparatów lęgowych