F1254

Termoregulator elektroniczny TS-7000 z czujnikiem PT-100

535,95 zł 435,73 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Towar na zamówienie
Kod produktu:
F1254
Profesjonalny regulator przeznaczony do kontroli temperatury w inkubatorach, odchowalnikach lub klujnikach. Charakteryzuje się wysoką dokładnością wynoszącą ±0,1oC oraz stabilnością działania. Zakres regulowanej temperatury wynosi od 0 do 50 oC.

Oferowany regulator zasilany jest z sieci 220/240V, co sprawia, że nie ma potrzeby dodatkowego doprowadzania zasilania. Jego wielką zaletą jest to, że może sterować dowolną grzałką (maks. do mocy 500W) inkubatora lub klujnika przystosowaną do napięcia 240V.

Urządzenie posiada dwa czytelne wyświetlacze LCD. Większy, wyświetlający wartości na czerwono, informuje nas o aktualnym poziomie temperatury panującym w inkubatorze. Drugi z nich, świecący na zielono, prezentuje nastawioną przez nas wartość temperatury. Dzięki takiemu rozwiązaniu, obsługa termoregulatora jest bardzo intuicyjna i prosta.

Powyższy regulator kryje w sobie bogactwo funkcji takich jak zmiana skali na oC lub oF, możliwość korekcji wskazań i ustawień PID, czy zaawansowany system alarmowy (alarm przekroczenia temperatury sygnalizowany diodą lub zwarciem na stykach możliwość podłączenia zewnętrznego sygnalizatora np. syreny sygnalizacyjnej).

Dodatkowo do urządzenia dołączony jest czujnik temperatury typu PT-100. Całość jest gotowa do montażu i użycia.

Produkt opatrzony jest roczną gwarancją.
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięTermoregulator elektroniczny TS-7000 z czujnikiem PT-100
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Termoregulator elektroniczny TS-7000 z czujnikiem PT-100