F1379

Taśma RUBAN PRESTIGE 20mm 200m do ogrodzeń dla koni

286,91 zł 233,26 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1379
Oferowana taśma dedykowana jest szczególnie do tworzenia ogrodzeń elektrycznych dla koni. Wykonano ją z najwyższej jakości materiałów. We włókna polietylenowe o szerokości 20 mm, wpleciono aż 6 drucików stalowych, dzięki czemu całość posiada doskonałe przewodnictwo elektryczne. Jest ona również odporna na zrywanie - wytrzymuje obciążenia do 108 kg.

Taśma znakomicie spisuje się przy tworzeniu nawet bardzo długich ogrodzeń. Możemy mieć pewność, że na każdym odcinku będzie ona odpowiednio naprężona i nie będzie się odkształcać. Jest to zasługa specjalnych wykończeń krawędzi taśmy, nadających jej tak dużą stabilność.

Każdy z 6 drucików oplatających włókna polietylenowe, posiada średnicę 0,4 mm oraz wykonany został ze stali nierdzewnej. W połączeniu z polietylenem, z którego wykonano włókna, całość jest niezwykle odporna na warunki atmosferyczne (w tym promieniowanie UV). Taśma posiada biało-czerwone ubarwienie, przez co jest ona łatwo zauważalna dla konia, nawet w warunkach słabej widoczności. W ofercie dostępne również inne kolory. pokazane na zdjęciu.

W połączeniu z wybraną mocą elektryzatora i powyższą taśmą, możliwe jest skonstruowanie ogrodzenia elektrycznego o następujących długościach (teoretycznie):
  • * moc 0,3 J może zasilić 88 km taśmy;
  • * moc 1 J jest w stanie zasilić 263 km taśmy;
  • * moc 3 J zaopatruje 321 km taśmy.

Jedna szpula zawiera 200 mb taśmy.
Materiał:
stal ocynkowana, polietylen
Kolor:
brązowy, biały
Energia impulsu:
0,4 J
Obciążenie zrywające:
< 50 kg
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięTaśma RUBAN PRESTIGE 20mm 200m do ogrodzeń dla koni
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Taśma RUBAN PRESTIGE 20mm 200m do ogrodzeń dla koni