F5158

Sznurek lepowy na muchy zestaw na zwijaku 400 m do budynków inwentarskich

179,12 zł 145,63 zł

Darmowa dostawa
od 89 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F5158

Zestaw do zwalczania much w obiektach inwentarskich. Zastosowany sznurek lepowy na insekty pozwala już po krótkim okresie zauważyć zmniejszenie ich liczebności wewnątrz budynków.

Taśma lepowa na muchy długości 400 m nawinięta została na bęben. W komplecie znajduje się bęben zapasowy oraz uchwyt montażowy z korbą, który przyczynia się do łatwego rozwijania taśmy, a także wymiany zużytego sznurka. Ze względu na wysoką skuteczność, wydajność oraz prostotę montażu sznurek lepowy doskonale sprawdza się w budynkach inwentarskich: oborach, stajniach, chlewniach, kurnikach, owczarniach, a także w szklarniach.

Taśma lepowa na muchy została pokryta specjalnym klejem, który nie spływa, a także jest odporny na wysokie temperatury. Muchy chętnie siadają na sznurku, gdzie w kontakcie z lepem nie mają możliwości uwolnienia się. Taśma na muchy jest bardzo skuteczny i już w krótkim okresie zauważalne są efekty w postacie mniejszej liczebności insektów.

Sznurek lepowy na owady należy poprowadzić w górnej części budynku. W przypadku dużej liczebności insektów zaleca się stworzenie pajęczyny lepiącej. W momencie zapełnienia taśmy muchami, należy rozwinąć przy użyciu korby nowy sznurek. W tej samej chwili zużyty sznurek będzie nawijał się na zapasowy bęben.

Zastosowanie:
Muchy, Owady latające
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięSznurek lepowy na muchy zestaw na zwijaku 400 m do budynków inwentarskich
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Sznurek lepowy na muchy zestaw na zwijaku 400 m do budynków inwentarskich