F1675

Strzykawka automatyczna HSW VET-MATIC 5 ml na wąż

318,23 zł 258,72 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1675
Weterynaryjna strzykawka automatyczna z precyzyjną, bezstopniową regulacją dawki w zakresie od 0 do 5 ml. Powyższa strzykawka weterynaryjna stosowana jest przy podawaniu medykamentów z węża krowom, owcom i świniom. Za jej wyprodukowanie odpowiada Henke Sass Wolf - znana i ceniona przez lekarzy weterynarii firma niemiecka. Strzykawka jest bardzo prosta i komfortowa w obsłudze (jest samouzupełniająca się), posiada ergonomiczny kształt i solidną konstrukcję.

Do produkcji oferowanej strzykawki HSW VET-MATIC użyto wysokiej jakości materiałów - tworzywa, duraluminium i mosiądzu, co zapewnia długą żywotność produktu. Zastosowana technologia dozowania sprawia, że nie uświadczymy zakleszczania się strzykawki. Warto zaznaczyć, że strzykawkę można bardzo łatwo rozłożyć i złożyć w celu czyszczenia. Co więcej, po eksploatacji nie ma problemu z serwisowaniem sprzętu - wszystkie części zamienne dostępne są w naszym sklepie.

Strzykawka samouzupełniająca VET-MATIC dostarczana jest w zestawie z przewodem i rurką ssącą do wkłuwania się w butelkę z medykamentami. Produkt przystosowany jest do mocowania igły Luer Lock.
Wymiary:
pojemność maksymalna cylindra 5ml, bezstopniowa regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW VET-MATIC 5 ml na wąż
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka automatyczna HSW VET-MATIC 5 ml na wąż