F1668

Strzykawka automatyczna HSW UNI-MATIC 2 ml z mocowaniem butelkowym

492,84 zł 400,68 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1668
Kolejna strzykawka automatyczna od znanej firmy HENKE SASS WOLF. Oferowana strzykawka z mocowaniem butelkowym, została wyprodukowana z materiałów o najwyższej jakości. Jej największymi zaletami jest system samo uzupełnianiania oraz bezstopniowa regulacja dawki w zakresie od 0 - 2 ml. Może być uniwersalnie stosowana do drobiu, świń lub bydła. Strzykawka popularnie używana przez profesjonalistów.

Strzykawka weterynaryjna UNI-MATIC 2 ml została duraluminium, mosiądzu i tworzywa sztucznego. Jej cylinder jest odporny na działanie środków chemicznych i medykamentów. Jej ergonomiczny kształt i konstrukcja sprawia, że strzykawka niezwykle poręczna oraz prosta w obsłudze. Bezstopniowa, precyzyjna regulacja dawki ułatwia pracę. Do strzykawki w zestawie dodano uchwyt na butelkę. Całość gotowa do użycia.

Warto zaznaczyć, że nie ma żadnych problemów z serwisowaniem tego produktu. Części zamienne można znaleźć w naszym sklepie, co jest niewymierną korzyścią po długiej eksploatacji strzykawki. Produkt przystosowany jest do mocowania igły Luer Lock.
Wymiary:
dawkowanie od 0 do 2ml - bezstopniowa regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW UNI-MATIC 2 ml z mocowaniem butelkowym
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka automatyczna HSW UNI-MATIC 2 ml z mocowaniem butelkowym