F1673

Strzykawka automatyczna HSW SAFE-MATIC 2 ml z systemem bezpieczeństwa

1 205,89 zł 980,40 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
Dostępny w ciągu 30 dni
Kod produktu:
F1673
Praktyczna strzykawka automatyczna z unikalnym systemem bezpieczeństwa, który ochrania użytkownika przed przypadkowym nakłuciem lub skaleczeniem się igłą. Strzykawka weterynaryjna HSW SAFE-MATIC jest niezbędna w miejscach, gdzie aplikowane medykamenty mogą być szkodliwe dla ludzi. Produkt uniwersalnie używany przy szczepieniu drobiu, bydła, owiec i wielu innych zwierząt. Producentem strzykawek jest znana firma Henke Sass Wolf, co gwarantuje najlepszą jakość wykonania.

Strzykawa automatyczna z systemem bezpieczeństwa wykonana została z duraluminium, mosiądzu, szkła i tworzywa sztucznego. Cylinder strzykawki jest odporny na działanie kwasów, środków chemicznych i medykamentów. System bezpieczeństwa tworzą 3 zintegrowane elementy, które skutecznie chronią osobę użytkującą strzykawkę przed skaleczeniem.

Strzykawki HSW SAFE-MATIC produkowane są w dwóch opcjach - z mocowaniem na butelkę oraz z wężem. Ergonomiczny kształt sprawia, że produkt bardzo dobrze leży w dłoni. Produkt jest bardzo precyzyjny, jednakże nie posiada on regulacji aplikowanej dawki.
Wymiary:
dawkowanie 2 ml - bez regulacja dawki
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW SAFE-MATIC 2 ml z systemem bezpieczeństwa
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka automatyczna HSW SAFE-MATIC 2 ml z systemem bezpieczeństwa