F1677

Strzykawka automatyczna HSW ROUX-REVOLVER 10 ml dla świń i bydła

281,07 zł 228,51 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1677
Flagowy model strzykawki automatycznej produkowanej przez firmę Henke Sass Wolf, niemalże niezmieniony w konstrukcji od lat. Strzykawka HSW Roux-Revolver uważana jest za najbardziej niezawodną strzykawkę automatyczną na rynku. Jej zalety i komfort pracy poznały pokolenia lekarzy weterynarii i hodowców. Strzykawka idealna do seryjnego szczepienia bydła, świń, owiec oraz innych zwierząt.

Pojemność strzykawki to 10 ml. Precyzyjne dawkowanie pozwala na skokową regulacją od 0,25 do 1 ml. Swoją długą żywotność i bezawaryjnojść strzykawka zawdzięcza użytym materiałom. Do jej produkcji używany jest chromowany i polerowany mosiądz oraz szkło. Strzykawka uzupełniana w sposób ręczny - po odbezpieczeniu i pociągnięciu trzpienia tłoku .Oferowana strzykawka weterynaryjna przystosowana jest do mocowania igły Luer Lock.

Co ważne, całą strzykawkę można łatwo zdemontować w celu czyszczenia. Wszystkie jej elementy są odporne na działanie kwasów i środków chemicznych. Ergonomiczny kształt sprawia, że strzykawka weterynaryjna bardzo dobrze leży w dłoni. Jej komfort i jakość wykonania doceniają profesjonaliści z całego świata.
Wymiary:
pojemność 10 ml, dawkowanie 0,25+0,5+1ml
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW ROUX-REVOLVER 10 ml dla świń i bydła
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka automatyczna HSW ROUX-REVOLVER 10 ml dla świń i bydła