F1158

Strzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 5 ml

204,55 zł 166,30 zł

Darmowa dostawa
od 40 zł

14 dni
na zwrot

Ponad 500 000
zadowolonych klientów

Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F1158
Strzykawka automatyczna ECO- MATIC o pojemności 5 ml niemieckiej firmy Henke Sass Wolf -HSW, posiada mechanizm automatycznego samouzupełniania ustalonej dawki leku z zamontowanej na specjalnym trzpieniu butelki.
Strzykawki ECO- MATIC posiadają specjalny kształt, dzięki któremu przeprowadzenie masowej akcji szczepień nie stanowi problemu. Dodatkowo ogromnym ułatwieniem jest automatyczne i precyzyjne dawkowanie medykamentu.
Strzykawka wykonana jest z tworzywa sztucznego na bazie nylonu, natomiast głowica z metalu. Tego typu materiały zapewniają niezwykłą trwałość i wytrzymałość produktu, jednocześnie pozwalając na utrzymanie czystości i higieny na najwyższym poziomie. Innowacyjny i nowoczesny kształt sprawiają, że strzykawki ECO- MATIC są coraz częściej wybierane przez hodowców i weterynarzy. Strzykawka o pojemności 5 ml jest idealna do zastosowania dla np.: psów, kotów, drobiu, prosiąt, itp.
Strzykawka posiada mocowanie Luer lock można, więc dopasować do niej igły dostępne w aptece bądź specjalistycznych sklepach. Szczególnie polecamy igły weterynaryjne wielorazowego użytku produkcji niemieckiej HSW. Igły nie wchodzą w skład zestawu - należy je dokupić oddzielnie.
Do strzykawki dostępne są części zamienne.
Wymiary:
Pojemność 5ccm, dawkowanie bezstopniowe od 0,5 do 5ml
Napisz własną recenzję
Dodaj opinięStrzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 5 ml
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Strzykawka automatyczna HSW ECO-MATIC 5 ml