F2278

Słup drewniany 200 cm - fi 8 cm na słupki bramowe i narożne do pastuchów

37,64 zł 30,60 zł
Dostępność
W magazynie
Kod produktu:
F2278

Solidny słup do budowy ogrodzeń elektrycznych wykonany z drewna iglastego poddanego dodatkowo impregnacji środkami przeciwgrzybicznymi. Wysoka jakość wykonania sprawia, że palik drewniany do pastucha odporny jest na niekorzystne warunki atmosferyczne, dzięki czemu po osadzeniu w ziemi wystarczy na wiele sezonów. Oferowany słupek ma wysokość 2 m, co sprawia, że doskonale sprawdzi się przy pastuchach dla koni, a także w ogrodzeniach elektrycznych przeciw dzikom, sarnom, jeleniom czy danielom.

Słupek drewniany do pastucha ma średnicę fi 8 cm. W celu łatwego osadzenia palika do pastucha w ziemi jeden z końców został specjalnie zaostrzony. Słupek najlepiej jest wkopać na głębokość ok. 50 cm w ziemię. Do przeprowadzenia linii ogrodzenia elektrycznego do palika należy przymocować specjalne izolatory do drewna.

Paliki z drewna powinny zostać umieszczone w kluczowych miejscach ogrodzenia elektrycznego: na początku, zakończeniu oraz w narożnikach. Dodatkowo przy bardzo długich pastuchach taki słupek z drewna należy wbijać również co ok. 50 m.

Opisywany produkt:
Nie
Wykluczenie z darmowej dostawy:
Tak
Materiał:
drewno

Zaloguj się, żeby dodać opinię

Zaloguj się
Zadaj pytanie o produkt

Zadaj pytanie o produkt

Słup drewniany 200 cm - fi 8 cm na słupki bramowe i narożne do pastuchów